FN2200B-600-99
FN2200B-600-99 Schaffner EMC Inc.
FN2200.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 1.2KVDC 600A CHASSIS
Packaging: Box
Filter Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Photovoltaic Inverter
Approval Agency: cURus, ENEC
Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV)
Current: 600 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 1.2KVDC 600A CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Photovoltaic Inverter, Approval Agency: cURus, ENEC, Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV), Current: 600 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85363090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 12 шт:
Кількість Ціна
FN2200B-600-99 FN2200B-600-99 Виробник : Schaffner FN2200-1036143.pdf Power Line Filters 1200V 600A MEDICAL DC FILTER