Технічний опис FN2410-100-34 Schaffner
Description: LINE FLTR 250VAC 100A CHASS MNT, Packaging: Tray, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 100 A.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FN2410-100-34 | Виробник : TE Connectivity Schaffner |
на замовлення 26 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: SCHAFFNER - FN241010034 - Netzfilter, Chassis, Universell, 250 VAC, 100 A, Eine Phase, 1 Stufe, ChassismontagetariffCode: 85363010 productTraceability: No rohsCompliant: YES Nennstrom: 100A Nennspannung: 250VAC euEccn: NLR hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES usEccn: EAR99 |
на замовлення 10 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 100A 250VAC Terminal Block DIN Rail |