Продукція > SCHAFFNER > FN2410-45-33
FN2410-45-33
FN2410-45-33 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2410_and_FN2412-2488718.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters FN2410-45/33
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 45A CHASS MNT, Packaging: Tray, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 45 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2410-45-33 FN2410-45-33 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN2410_FN2412.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 45A CHASS MNT
Packaging: Tray
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 45 A
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2410-45-33 FN2410-45-33 Виробник : Schaffner fn2410_fn2412.pdf Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 400Hz 45A 250VAC Terminal Block Chassis Mount
товару немає в наявності