Продукція > SCHAFFNER > FN2410-100-34
FN2410-100-34
FN2410-100-34 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2410_and_FN2412-2488718.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters FN2410-100/34
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FLTR 250VAC 100A CHASS MNT, Packaging: Tray, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 100 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2410-100-34 FN2410-100-34 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2410_FN2412.pdf Description: LINE FLTR 250VAC 100A CHASS MNT
Packaging: Tray
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 100 A
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN241010034 FN241010034 Виробник : SCHAFFNER 3971567.pdf Description: SCHAFFNER - FN241010034 - Netzfilter, Chassis, Universell, 250 VAC, 100 A, Eine Phase, 1 Stufe, Chassismontage
tariffCode: 85363010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 100A
Nennspannung: 250VAC
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
на замовлення 10 шт:
FN2410-100-34 FN2410-100-34 Виробник : Schaffner fn2410_fn2412.pdf Power Line Filter 0Hz to 400Hz 100A 250VAC Terminal Block DIN Rail