Продукція > SCHAFFNER > FN2410H-80-34
FN2410H-80-34 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2410_and_FN2412-2488718.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters FN2410H-80/34
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520V/300VAC 80A CHAS, Packaging: Tray, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 520V, 300V, Frequency - Operating: 250Hz, Current: 80 A.
Інші пропозиції FN2410H-80-34
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2410H-80-34 FN2410H-80-34 Виробник : Schaffner fn2410_fn2412.pdf Power Line Filter 0Hz to 250Hz 80A 520VAC Terminal Block DIN Rail
товару немає в наявності
FN2410H-80-34 FN2410H-80-34 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN2410_FN2412.pdf Description: LINE FILTER 520V/300VAC 80A CHAS
Packaging: Tray
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 520V, 300V
Frequency - Operating: 250Hz
Current: 80 A