Продукція > SCHAFFNER > FN2412-32-33
FN2412-32-33
FN2412-32-33 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2410_and_FN2412-2488718.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters FN2412-32/33
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 32A DIN RAIL, Packaging: Tray, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: DIN Rail, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 32 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2412-32-33 FN2412-32-33 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2410_FN2412.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 32A DIN RAIL
Packaging: Tray
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: DIN Rail
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Regenerative Motor Drive
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 32 A