FN2415L-10-29 Schaffner EMC Inc.
FN2415.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FILTE
Packaging: Bulk
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 10 A
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FILTE, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.
Інші пропозиції FN2415L-10-29
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2415L-10-29 FN2415L-10-29 Виробник : Schaffner FN2415-3001113.pdf Power Line Filters 10A 4.2mH EMC Filter 2.59mA LeakgeCurren