FN2415L-16-29
FN2415L-16-29 Schaffner EMC Inc.
FN2415.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASSIS
Packaging: Bulk
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASSIS, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2415L-16-29 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2415-3001113.pdf Power Line Filters 16A 3mH EMC Filter 2.59mA LeakgeCurrent