Продукція > SCHAFFNER > FN2450G-16-61
FN2450G-16-61
FN2450G-16-61 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2450-1510984.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 16A 0.73mA 1.84mH EMC/EMI LOW LEAKAGE
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT, Packaging: Box, Inductance: 1.84mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2450G-16-61 FN2450G-16-61 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN2450.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Packaging: Box
Inductance: 1.84mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A