Продукція > SCHAFFNER > FN2500-15-103-C13
FN2500-15-103-C13
FN2500-15-103-C13 Schaffner
FN2500-3007442.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 15A 10nF Push-In Terminal, Low Profile, EMC/EMI Filter
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: SINGLE PHASE FILTER 1HU 15 A, CL, Packaging: Bulk, Inductance: 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 400V, Voltage - Rated AC: 277V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Current: 15 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2500-15-103-C13 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_FN2500.pdf Description: SINGLE PHASE FILTER 1HU 15 A, CL
Packaging: Bulk
Inductance: 4mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 400V
Voltage - Rated AC: 277V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 15 A