Технічний опис FN256-16-46 Schaffner
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 16 A.
Інші пропозиції FN256-16-46
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт |
товару немає в наявності |
FN256-16-46 | Виробник : TE Connectivity Schaffner |
товару немає в наявності |
Power Line Filters 16A 3-Phase |