FN256-25/47 Schaffner
fn256.pdf
Виробник: Schaffner
фильтр 3ф.+нейтраль. 25А Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
Написати відгук
Description: LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 25 A.
Інші пропозиції FN256-25/47
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN256-25-47 FN256-25-47 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN256.pdf Description: LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 25 A