FN256-36/47 Schaffner
fn256.pdf
Виробник: Schaffner
фильтр 3ф.+нейтраль. 36А Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
Написати відгук
Description: LINE FILTER 36A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 36 A.
Інші пропозиції FN256-36/47
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN256-36-47 FN256-36-47 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN256.pdf Description: LINE FILTER 36A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 36 A