FN258HV-130-35
FN258HV-130-35 Schaffner EMC Inc.
FN258.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 130A CHASSIS MOUNT
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Not For New Designs
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 400 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 690 V
Current: 130 A
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 130A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Not For New Designs, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 400 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 690 V, Current: 130 A.
Інші пропозиції FN258HV-130-35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN258HV-130-35 FN258HV-130-35 Виробник : Schaffner FN258-1775708.pdf Power Line Filters 130A SFTY TERM BLOCK 3-PHASE AND NEUTRAL