FN258HV-42-33
FN258HV-42-33 Schaffner EMC Inc.
FN258.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 42A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Not For New Designs
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 400 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 690 V
Current: 42 A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 42A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Not For New Designs, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 400 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 690 V, Current: 42 A.
Інші пропозиції FN258HV-42-33
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN258HV-42-33 FN258HV-42-33 Виробник : Schaffner FN258-1775708.pdf EMI Feedthrough Filters 42A SFTY TERM BLOCK 3-PHASE AND NEUTRAL