Продукція > SCHAFFNER > FN258HV-75-34
FN258HV-75-34
FN258HV-75-34 Schaffner
FN258-1775708.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 75A SFTY TERM BLOCK 3-PHASE AND NEUTRAL
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Suppression filters - others, Description: Filter: anti-interference; three-phase; 760VAC; screw; Ir: 2.6mA, Type of filter: anti-interference, Kind of filter: three-phase, Operating voltage: 760V AC, Mounting: screw, Max. operating current: 75A, Leads: screw terminals, Leakage current: 2.6mA, Body dimensions: 329x80x220mm, Operating temperature: -25...100°C.
Інші пропозиції FN258HV-75-34
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN258HV-75-34 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN%20258.pdf Description: FILTER 3-PHASE EMC/RFI 75A
товару немає в наявності
Description: Filter: anti-interference; three-phase; 760VAC; screw; Ir: 2.6mA
Type of filter: anti-interference
Kind of filter: three-phase
Operating voltage: 760V AC
Mounting: screw
Max. operating current: 75A
Leads: screw terminals
Leakage current: 2.6mA
Body dimensions: 329x80x220mm
Operating temperature: -25...100°C