FN258HVIT-16-29
FN258HVIT-16-29 Schaffner EMC Inc.
FN258.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Not For New Designs
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 400 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 690 V
Current: 16 A
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Not For New Designs, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 400 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 690 V, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN258HVIT-16-29 FN258HVIT-16-29 Виробник : Schaffner FN258-1036161.pdf Power Line Filters 16A SFTY TERM BLOCK 3-PHASE AND NEUTRAL