FN258HVIT-75-34
FN258HVIT-75-34 TE Connectivity Schaffner
FN258.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Not For New Designs
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 400 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 690 V
Current: 75 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Not For New Designs, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 400 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 690 V, Current: 75 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN258HVIT-75-34 FN258HVIT-75-34 Виробник : Schaffner FN258-1775708.pdf Power Line Filters 75A SFTY TERM BLOCK 3-PHASE AND NEUTRAL
товару немає в наявності
Description: Filter: anti-interference; three-phase; 760VAC; screw; Ir: 2.6mA
Type of filter: anti-interference
Kind of filter: three-phase
Operating voltage: 760V AC
Mounting: screw
Max. operating current: 75A
Leads: screw terminals
Leakage current: 2.6mA
Body dimensions: 329x80x220mm
Operating temperature: -25...100°C