Продукція > SCHAFFNER > FN258L-16-07
FN258L-16-07
FN258L-16-07 Schaffner
fn258.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 16A 520VAC Terminal Block/Wire Lead Chassis Mount
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN258L-16-07 FN258L-16-07 Виробник : Schaffner FN_258-1036161.pdf Power Line Filters 16A 20W -LOW LEAKAGE BOOK-STYLE EMC/RFI
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
FN258L-16-07 Виробник : Schaffner EMC Inc. fn-258-book-style-emcemi-filter-for-three-phase-inverters-and-power-drive-systems Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT