FN258P-30-07
FN258P-30-07 Schaffner EMC Inc.
FN258.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 30 A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 30 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85480090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
FN258P-30-07 FN258P-30-07 Виробник : Schaffner FN_258-1036161.pdf Power Line Filters 30A WIRE 3-PHASE AND NEUTRAL