FN2640-10-05-C11
FN2640-10-05-C11 SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
4378329.pdf
Виробник: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN2640-10-05-C11 - Netzfilter, Industrie, 250 VAC, 10 A, Eine Phase, 1 Stufe, Chassismontage
tariffCode: 85363010
rohsCompliant: YES
Filteranwendungen: Industrie
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Eingangsanschlüsse Filter: Steckanschluss
Anzahl der Phasen: Eine Phase
Ausgangsanschlüsse Filter: Steckanschluss
Nennstrom: 10A
euEccn: NLR
Anzahl der Stufen: 1 Stufe
Produktpalette: FN2640 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Filtermontage: Chassismontage
Nennspannung: 250VAC
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN2640-10-05-C11 - Netzfilter, Industrie, 250 VAC, 10 A, Eine Phase, 1 Stufe, Chassismontage, tariffCode: 85363010, rohsCompliant: YES, Filteranwendungen: Industrie, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Eingangsanschlüsse Filter: Steckanschluss, Anzahl der Phasen: Eine Phase, Ausgangsanschlüsse Filter: Steckanschluss, Nennstrom: 10A, euEccn: NLR, Anzahl der Stufen: 1 Stufe, Produktpalette: FN2640 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Filtermontage: Chassismontage, Nennspannung: 250VAC, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2640-10-05-C11 FN2640-10-05-C11 Виробник : Schaffner FN2640-3007458.pdf Power Line Filters IEC Single phase filter 1HU 10 A, fast-on connectors, 4.7nF
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2640-10-05-C11 FN2640-10-05-C11 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2640.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Bulk
Inductance: 8.3mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: IEC 320-C14, Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 10 A