FN2660-15-05-C0909
FN2660-15-05-C0909 TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER
4378330.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER
Description: TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER - FN2660-15-05-C0909 - Netzfilter, Industrie, 230 VAC, 15 A, Eine Phase, 2 Stufen, Chassismontage
tariffCode: 85363010
rohsCompliant: YES
Filteranwendungen: Industrie
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsanschlüsse Filter: Steckanschluss
Anzahl der Phasen: Eine Phase
Ausgangsanschlüsse Filter: Steckanschluss
Nennstrom: 15A
euEccn: NLR
Anzahl der Stufen: 2 Stufen
Produktpalette: FN2660
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Filtermontage: Chassismontage
Nennspannung: 230VAC
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER - FN2660-15-05-C0909 - Netzfilter, Industrie, 230 VAC, 15 A, Eine Phase, 2 Stufen, Chassismontage, tariffCode: 85363010, rohsCompliant: YES, Filteranwendungen: Industrie, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Eingangsanschlüsse Filter: Steckanschluss, Anzahl der Phasen: Eine Phase, Ausgangsanschlüsse Filter: Steckanschluss, Nennstrom: 15A, euEccn: NLR, Anzahl der Stufen: 2 Stufen, Produktpalette: FN2660, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Filtermontage: Chassismontage, Nennspannung: 230VAC, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2660-15-05-C0909 FN2660-15-05-C0909 Виробник : Schaffner FN2660-3049527.pdf Power Line Filters IEC Single phase filter 1HU 15 A, fast-on connectors, 4.4nF
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2660-15-05-C0909 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN2660.pdf Description: IEC SINGLE PHASE FILTER 1HU 15 A
Packaging: Bulk
Inductance: L1 - 4mH, L2 - 4mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: IEC 320-C14, Quick Connect
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 15 A