FN3025HP-30-71
FN3025HP-30-71 TE Connectivity Schaffner
FN3025_FN3026.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 30A DIN RAIL
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: DIN Rail
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 30 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN3025HP3071 - Netzfilter, Installation, Universell, 520 VAC, 30 A, Drei Phasen, 1 Stufe, Chassismontage, tariffCode: 85363010, rohsCompliant: YES, Filteranwendungen: Universell, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Eingangsanschlüsse Filter: Reihenklemme, Anzahl der Phasen: Drei Phasen, Ausgangsanschlüsse Filter: Reihenklemme, Nennstrom: 30A, euEccn: NLR, Anzahl der Stufen: 1 Stufe, Produktpalette: FN 3025 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Filtermontage: Chassismontage, Nennspannung: 520VAC, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3025HP-30-71 FN3025HP-30-71 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_FN3025___FN3026-3578796.pdf Power Line Filters 30A 18.5kW P Performance Level
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN3025HP3071 FN3025HP3071 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 3971570.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN3025HP3071 - Netzfilter, Installation, Universell, 520 VAC, 30 A, Drei Phasen, 1 Stufe, Chassismontage
tariffCode: 85363010
rohsCompliant: YES
Filteranwendungen: Universell
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Eingangsanschlüsse Filter: Reihenklemme
Anzahl der Phasen: Drei Phasen
Ausgangsanschlüsse Filter: Reihenklemme
Nennstrom: 30A
euEccn: NLR
Anzahl der Stufen: 1 Stufe
Produktpalette: FN 3025 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Filtermontage: Chassismontage
Nennspannung: 520VAC
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 7 шт:
FN3025HP-30-71 FN3025HP-30-71 Виробник : Schaffner FN3025_FN3026-1775669.pdf Power Line Filters 30A 18.5kW P Performance Level