Продукція > SCHAFFNER > FN3026HL-20-71
FN3026HL-20-71
FN3026HL-20-71 Schaffner
FN3025_FN3026-1775669.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 20A 11kW DIN-rail mount
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 20A DIN RAIL, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: DIN Rail, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 20 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3026HL-20-71 FN3026HL-20-71 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN3025_FN3026.pdf Description: LINE FILTER 20A DIN RAIL
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: DIN Rail
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 20 A