Продукція > SCHAFFNER > FN3026HL-30-71
FN3026HL-30-71
FN3026HL-30-71 Schaffner
FN3025_FN3026-1775669.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 30A 18.5kW DIN-rail mount
на замовлення 61 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 30A DIN RAIL, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: DIN Rail, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 30 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3026HL-30-71 FN3026HL-30-71 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN3025_FN3026.pdf Description: LINE FILTER 30A DIN RAIL
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 30 A