FN3026HP-50-72
FN3026HP-50-72 Schaffner EMC Inc.
FN3025_FN3026.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 50A DIN RAIL
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 50 A
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 50A DIN RAIL, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: DIN Rail, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 50 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN3026HP-50-72 FN3026HP-50-72 Виробник : Schaffner fn3025_fn3026.pdf Power Line Filter 0Hz to 60Hz 50A 520VAC Wire Lead Chassis Mount/DIN Rail