FN3120H-110-35
FN3120H-110-35 TE Connectivity Schaffner
FN3120.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 110A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Regenerative Motor Drive
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 110 A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 110A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 110 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3120H-110-35 FN3120H-110-35 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3120-3001003.pdf Power Line Filters 110A SFTY TERM BLOCK RFI FLTR-REG. UNITS
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN3120H-110-35 FN3120H-110-35 Виробник : Schaffner 1683210833067.pdf Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 110A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
на замовлення 1 шт: