Продукція > SCHAFFNER > FN3120H-150-40
FN3120H-150-40
FN3120H-150-40 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3120-3001003.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 150A SFTY TERM BLOCK RFI FLTR-REG. UNITS
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 150A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 150 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3120H-150-40 FN3120H-150-40 Виробник : Schaffner 1683210833067.pdf Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 150A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN3120H-150-40 FN3120H-150-40 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN3120.pdf Description: LINE FILTER 150A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 150 A