FN3256H-120-35
FN3256H-120-35 Schaffner EMC Inc.
FN3256.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FLTR 480VAC 120A CHASS MNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 120 A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN3256H-120-35 - Netzfilter, Universell, 520 VAC, 120 A, Drei Phasen, 1 Stufe, Chassismontage, tariffCode: 85363030, rohsCompliant: YES, Filteranwendungen: Universell, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Eingangsanschlüsse Filter: Reihenklemme, Anzahl der Phasen: Drei Phasen, Ausgangsanschlüsse Filter: Reihenklemme, Nennstrom: 120A, euEccn: NLR, Reststrom, max.: 1mA, Filtertyp: Dreiphasig + Neutralleiter, Anzahl der Stufen: 1 Stufe, Produktpalette: FN 3256 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Filtermontage: Chassismontage, Filteranschlüsse: Klemmenblock, Nennspannung: 520VAC, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3256H-120-35 FN3256H-120-35 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 2188989.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN3256H-120-35 - Netzfilter, Universell, 520 VAC, 120 A, Drei Phasen, 1 Stufe, Chassismontage
tariffCode: 85363030
rohsCompliant: YES
Filteranwendungen: Universell
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsanschlüsse Filter: Reihenklemme
Anzahl der Phasen: Drei Phasen
Ausgangsanschlüsse Filter: Reihenklemme
Nennstrom: 120A
euEccn: NLR
Reststrom, max.: 1mA
Filtertyp: Dreiphasig + Neutralleiter
Anzahl der Stufen: 1 Stufe
Produktpalette: FN 3256 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Filtermontage: Chassismontage
Filteranschlüsse: Klemmenblock
Nennspannung: 520VAC
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
FN3256H-120-35 FN3256H-120-35 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3256-1949602.pdf Power Line Filters 120A 3-Phase Filter
на замовлення 66 шт:
FN3256H-120-35 FN3256H-120-35 Виробник : Schaffner fn-3256.pdf Power Line Filter 0Hz to 60Hz 120A 300VAC Terminal Block Flange Mount
на замовлення 5 шт: