Продукція > SCHAFFNER > FN3256H-16-29-R69
FN3256H-16-29-R69
FN3256H-16-29-R69 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3256-1949602.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 3 Phase & Neutral Filter 520VAC, 16A, R69
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
FN3256H-16-29-R69 FN3256H-16-29-R69 Виробник : Schaffner EMC Inc. Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 16 A