FN3256H-36-33
FN3256H-36-33 TE Connectivity Schaffner
FN3256.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 480VAC 36A CHASS MNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 36 A
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN3256H-36-33 - Netzfilter, Chassis, Universell, 520 VAC, 36 A, Drei Phasen, 1 Stufe, Chassismontage, tariffCode: 85480090, rohsCompliant: YES, Filteranwendungen: Universell, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Eingangsanschlüsse Filter: Reihenklemme, Anzahl der Phasen: Drei Phasen, Ausgangsanschlüsse Filter: Reihenklemme, Nennstrom: 36A, euEccn: NLR, Anzahl der Stufen: 1 Stufe, Produktpalette: FN 3256 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Filtermontage: Chassismontage, Nennspannung: 520VAC, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3256H-36-33 FN3256H-36-33 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3256-1949602.pdf Power Line Filters 36A 3-Phase Filter
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN3256H-36-33 FN3256H-36-33 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 1993496.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN3256H-36-33 - Netzfilter, Chassis, Universell, 520 VAC, 36 A, Drei Phasen, 1 Stufe, Chassismontage
tariffCode: 85480090
rohsCompliant: YES
Filteranwendungen: Universell
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Eingangsanschlüsse Filter: Reihenklemme
Anzahl der Phasen: Drei Phasen
Ausgangsanschlüsse Filter: Reihenklemme
Nennstrom: 36A
euEccn: NLR
Anzahl der Stufen: 1 Stufe
Produktpalette: FN 3256 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Filtermontage: Chassismontage
Nennspannung: 520VAC
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 202 шт:
FN3256H-36-33 FN3256H-36-33 Виробник : Schaffner fn-3256.pdf Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 36A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
на замовлення 6 шт:
на замовлення 16 шт: