Продукція > SCHAFFNER > FN3256H-80-35
FN3256H-80-35
FN3256H-80-35 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3256-1949602.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 80A 3-Phase Filter
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 480VAC 80A CHASS MNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 80 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3256H-80-35 FN3256H-80-35 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN3256.pdf Description: LINE FILTER 480VAC 80A CHASS MNT
Packaging: Retail Package
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 80 A
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN3256H-80-35 FN3256H-80-35 Виробник : Schaffner fn-3256.pdf Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 80A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 480V
Part Status: Active
Current: 80 A