Продукція > SCHAFFNER > FN3258-100-35
FN3258-100-35
FN3258-100-35 Schaffner
schaffner_datasheet_fn3258.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 100A 480VAC Terminal Block Chassis Mount
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 100 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3258-100-35 FN3258-100-35 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN3258.pdf Description: LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 100 A
на замовлення 27 шт:
Кількість Ціна
FN3258-100-35 FN3258-100-35 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3258-3001078.pdf Power Line Filters 100A, 33mA, 34.5W ULTRA-COMPACT
на замовлення 8 шт:
FN3258-100-35 FN3258-100-35 Виробник : Schaffner schaffner_datasheet_fn3258.pdf Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 100A 480VAC Terminal Block Chassis Mount
на замовлення 3 шт: