FN3258-30-33
Код товару: 215780
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
товару немає в наявності
Ціна
FN3258-30-33 FN3258-30-33 Виробник : TE Connectivity / Schaffner BD53371FF5E4D11A65237181F0F132E1649D6E2A406A3F48FF4F96634C5FF76C.pdf Power Line Filters 3-PHASE 30A FILTER ULTRA-COMPACT
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN3258-30-33 FN3258-30-33 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN3258.pdf Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 30 A
на замовлення 32 шт:
Кількість Ціна
FN3258-30-33 FN3258-30-33 Виробник : TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER 2616137.pdf Description: TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER - FN3258-30-33 - Netzfilter, Chassis, Universell, 480 VAC, 30 A, Drei Phasen, 1 Stufe, Chassismontage
tariffCode: 85363030
rohsCompliant: YES
Filteranwendungen: Universell
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsanschlüsse Filter: Reihenklemme
Anzahl der Phasen: Drei Phasen
Ausgangsanschlüsse Filter: Reihenklemme
Nennstrom: 30A
euEccn: NLR
Reststrom, max.: 33mA
Filtertyp: EMI, RFI
Anzahl der Stufen: 1 Stufe
Produktpalette: FN 3258 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Filtermontage: Chassismontage
Filteranschlüsse: Schraubanschluss
Nennspannung: 480VAC
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
на замовлення 285 шт:
FN3258-30-33 FN3258-30-33 Виробник : Schaffner schaffnerdatasheetfn3258.pdf Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 30A 480VAC Terminal Block Chassis Mount
товару немає в наявності