FN3258H-75-34
FN3258H-75-34 Schaffner EMC Inc.
FN3258.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 75 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 75 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3258H-75-34 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3258-3001078.pdf Power Line Filters 75A SFTY TERM BLOCK RFI FLTR-3 PHASE SYS