Продукція > SCHAFFNER > FN3268-130-35
FN3268-130-35 Schaffner
FN3268.pdf
Виробник: Schaffner
130 AmpRFI Filter For Regeneration Units
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 130A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 130 A.
Інші пропозиції FN3268-130-35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3268-130-35 FN3268-130-35 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN3268.pdf Description: LINE FILTER 130A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 130 A
товару немає в наявності
FN3268-130-35 FN3268-130-35 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3268-3001068.pdf Power Line Filters 130A 30.4mA RFI FLTR Regeneration Units