Продукція > SCHAFFNER > FN3270H-10-44
FN3270H-10-44
FN3270H-10-44 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3270___FN3271-1730563.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 3PHASE 10A RFI - 520VAC
на замовлення 203 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 480VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3270H-10-44 FN3270H-10-44 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN3270_FN3271.pdf Description: LINE FILTER 480VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Retail Package
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 10 A
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 480V
Part Status: Active
Current: 10 A