Продукція > SCHAFFNER > FN3270H-200-99
FN3270H-200-99
FN3270H-200-99 Schaffner
fn-3270-1036079.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 3PHASE 200A RFI - 520VAC
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 200A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 200 A.
Інші пропозиції FN3270H-200-99
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
FN3270H-200-99 FN3270H-200-99 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN3270_FN3271.pdf Description: LINE FILTER 200A CHASSIS MOUNT
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 200 A