FN3287-80-34-C26-R65
FN3287-80-34-C26-R65 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3287_-_FN3288.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 530V/305VAC 80A CHAS
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Voltage - Rated AC: 530V, 305V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 305 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V
Current: 80 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 530V/305VAC 80A CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Voltage - Rated AC: 530V, 305V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 305 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V, Current: 80 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3287-80-34-C26-R65 FN3287-80-34-C26-R65 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-1730555.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style Standard Line Filter 480VAC, 80A, STB Terminal 34, Cy 1.5uF