Продукція > SCHAFFNER > FN3288HV-125-35-C36-R65
FN3288HV-125-35-C36-R65
FN3288HV-125-35-C36-R65 Schaffner
fn3287fn3288.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 125A 760VAC Terminal Block Flange Mount
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 690VAC, 125A, STB Terminal 35, Cy 6.6uF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288HV-125-35-C36-R65 FN3288HV-125-35-C36-R65 Виробник : Schaffner fn3287fn3288.pdf Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 125A 760VAC Terminal Block Flange Mount
на замовлення 1 шт:
FN3288HV-125-35-C36-R65 FN3288HV-125-35-C36-R65 Виробник : Schaffner EMC Inc. fn3287-fn3288 Description: LINE FILTER SLIM 125A STB
на замовлення 2 шт:
товару немає в наявності
FN3288HV-125-35-C36-R65 FN3288HV-125-35-C36-R65 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-1730555.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 690VAC, 125A, STB Terminal 35, Cy 6.6uF