Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3288HVIT-125-35-C44-R60
FN3288HVIT-125-35-C44-R60
FN3288HVIT-125-35-C44-R60 Schaffner EMC Inc.
FN3287_FN3288.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 760VAC 125A CHASSIS
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Voltage - Rated AC: 760V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 125 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 760VAC 125A CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Voltage - Rated AC: 760V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Current: 125 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288HVIT-125-35-C44-R60 FN3288HVIT-125-35-C44-R60 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-1730555.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 690VAC, 125A, STB Terminal 35, Cy 2.5uF