Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3288HVIT-25-33-C43-R60
FN3288HVIT-25-33-C43-R60
FN3288HVIT-25-33-C43-R60 Schaffner EMC Inc.
FN3287_FN3288.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER SLIM 25A STB
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Voltage - Rated AC: 760V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 25 A
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN3288HVIT-25-33-C43-R60 - Netzfilter, Universell, 760 VAC, 25 A, Drei Phasen, 2 Stufen, Chassismontage, tariffCode: 85366990, rohsCompliant: YES, Filteranwendungen: Universell, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Eingangsanschlüsse Filter: Reihenklemme, Anzahl der Phasen: Drei Phasen, Ausgangsanschlüsse Filter: Reihenklemme, Nennstrom: 25A, euEccn: NLR, Anzahl der Stufen: 2 Stufen, Produktpalette: FN 3288 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Filtermontage: Chassismontage, Nennspannung: 760VAC, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288HVIT-25-33-C43-R60 FN3288HVIT-25-33-C43-R60 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY FN3287_FN3288.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN3288HVIT-25-33-C43-R60 - Netzfilter, Universell, 760 VAC, 25 A, Drei Phasen, 2 Stufen, Chassismontage
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
Filteranwendungen: Universell
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Eingangsanschlüsse Filter: Reihenklemme
Anzahl der Phasen: Drei Phasen
Ausgangsanschlüsse Filter: Reihenklemme
Nennstrom: 25A
euEccn: NLR
Anzahl der Stufen: 2 Stufen
Produktpalette: FN 3288 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Filtermontage: Chassismontage
Nennspannung: 760VAC