FN3310-600-99-R5
FN3310-600-99-R5 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN3311_-_FN3310.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 520VAC 600A CHASS
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, ENEC
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 600 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520VAC 600A CHASS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, ENEC, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 600 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3310-600-99-R5 FN3310-600-99-R5 Виробник : Schaffner schaffner_datasheet_fn3311___fn3310.pdf Power Line Filter EMI/EMC 0Hz to 60Hz 600A 520VAC Busbar Chassis Mount
товару немає в наявності
FN3310-600-99-R5 FN3310-600-99-R5 Виробник : Schaffner FN_3311_FN_3310-1511351.pdf Power Line Filters 600A 250kVA 3x520VAC w/o Cy cap AC filter