FN3311-400-99-C16-R55
FN3311-400-99-C16-R55 TE Connectivity / Schaffner
292E29B12625A8E52C2932DAAD9CA9CA9A92668FEB6F080E73CBB58717B74B7B.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Power Line Filters 400A 150kVA w/Cy cap 3x520/300VAC filter
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520/300VAC 400A CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, ENEC, Voltage - Rated AC: 520V, 300V, Frequency - Operating: 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 400 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3311-400-99-C16-R55
Код товару: 212862
Додати до обраних Обраний товар
товару немає в наявності
FN3311-400-99-C16-R55 FN3311-400-99-C16-R55 Виробник : TE Connectivity Schaffner fn-3311-and-fn-3310-compact-power-line-ac-emcemi-filter Description: LINE FILTER 520/300VAC 400A CHAS
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, cURus, ENEC
Voltage - Rated AC: 520V, 300V
Frequency - Operating: 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 400 A