Продукція > SCHAFFNER > FN3311HVIT-400-99-C18-R5
FN3311HVIT-400-99-C18-R5
FN3311HVIT-400-99-C18-R5 Schaffner
fn3311_fn3310hv.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filter EMI/EMC 0Hz to 60Hz 400A 760VAC Busbar Flange Mount
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 400A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Converter, Approval Agency: CE, cURus, ENEC, UKCA, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 440 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 760 V, Current: 400 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3311HVIT-400-99-C18-R5 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN3311HV-and-FN3310HV.pdf Description: LINE FILTER 400A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Converter
Approval Agency: CE, cURus, ENEC, UKCA
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 440 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 760 V
Current: 400 A