FN351-64-34
FN351-64-34 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN351H-3001123.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 64A 440VAC
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 64A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 64 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN 351-64/34 FN 351-64/34 Виробник : Schaffner pgurl_fn351h-64-33.pdf Power Line Filter 0Hz to 60Hz 64A 440VAC Terminal Block Flange Mount
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN351-64-34 FN351-64-34 Виробник : TE Connectivity Schaffner fn-351-general-purpose-emcemi-filter-for-three-phase-applications Description: LINE FILTER 64A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 64 A