FN351H-110-35
FN351H-110-35 Schaffner EMC Inc.
FN351.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 110A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 110 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 110A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 110 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN351H-110-35 FN351H-110-35 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN351H-3001123.pdf Power Line Filters 110A 520VAC
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN 351H-110-35 FN 351H-110-35 Виробник : Schaffner pgurl_fn351h-64-33.pdf Power Line Filter General Purpose EMC 0Hz to 60Hz 110A 520VAC Terminal Block Flange Mount