Продукція > SCHAFFNER > FN351H-16-29
FN351H-16-29
FN351H-16-29 Schaffner
FN351-1036149.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 16A 520VAC
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN351H-16-29 FN351H-16-29 Виробник : TE Connectivity Schaffner fn-351-general-purpose-emcemi-filter-for-three-phase-applications Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 16 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN351H-16-29 FN351H-16-29 Виробник : Schaffner pgurl_fn351h-64-33.pdf Power Line Filter 0Hz to 60Hz 16A 520VAC Terminal Block Flange Mount
товару немає в наявності
FN351H-16-29 Виробник : Schaffner fn-351-general-purpose-emcemi-filter-for-three-phase-applications LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт