Продукція > SCHAFFNER > FN351H-25-33
FN351H-25-33
FN351H-25-33 Schaffner
FN351-3001123.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters FN351H-25/33
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 25 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN351H-25-33 FN351H-25-33 Виробник : Schaffner EMC Inc. fn-351-general-purpose-emcemi-filter-for-three-phase-applications Description: LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 25 A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN351H-25-33 FN351H-25-33 Виробник : Schaffner pgurl_fn351h-64-33.pdf Power Line Filter General Purpose EMC 0Hz to 60Hz 25A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
на замовлення 3 шт:
на замовлення 3 шт: