FN406B-0.5-02
FN406B-0.5-02 Schaffner EMC Inc.
FN406.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 0.5A TH
Packaging: Tray
Inductance: 24mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Through Hole
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: PC Pins
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 500 mA
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 0.5A TH, Packaging: Tray, Inductance: 24mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Through Hole, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: PC Pins, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN406B-0.5-02 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN406-3001008.pdf Power Line Filters 6.5A MED PBC MOUNT PCB FILTERS